Dámské šedé tenisky New Balance WL574ANA
Dámské šedé tenisky New Balance WL574ANA levá strana
Dámské šedé tenisky New Balance WL574ANA horní strana
Dámské šedé tenisky New Balance WL574ANA podrážka

Zrození legendy New Balance

Láska na první pohled i samotné seznámení patří k těm nejkrásnějším momentům, které si můžeme přát. Proto vám chceme představit tenisky New Balance jako jedny z nejžádanějších na trhu. Dovolujeme si vám popsat samotnou výrobu, a to od začátku do konce. Je totiž velmi důležité, aby byl zákazník seznámen s produktem, který je luxusní na pohled a kvalitní na dotek.

Nezbytným prvkem pro tenisky NEW BALANCE WL574ANA je speciální mezipodešev, která je důkazem pokroku technologie výroby, při které se používá EVA pěna (na obrázku) a systém ENCAP®. Právě tak vznikají kvalitní odpružené boty, které jsou vhodné ke sportu i běžným událostem. Odolnost, a tím i možnost dlouhodobého nošení, zaručí gumová podrážka.

Výroba tenisek New Balance

S důrazem na precizní výrobu byla obuv New Balance vyráběna již od samotného počátku. Základním kamenem pro maximalizaci pohodlí je vždy vložka do bot. Taková, která bude oporou klenby nohy, funkční a ergonomicky navržená. Musí být proto speciálně tvarovaná. Významnou charakteristikou této obuvi je dále prodyšnost, o kterou se společně s unikátním designem postará semiš a síťovina. Pro naprostou přesnost a žádné klamání prozradíme, že se materiál skládá z 66 % hovězí kůže, 23 % textilu a 11 % syntetické látky. Vzhled je kombinací moderního i evergreenového stylu, a proto nepochybně potěší každé trendy vyhledávající oko.

Jak to všechno vzniklo?

Tak jako vize značky New Balance napovídá, každý by se měl cítit naprosto pohodlně, aby dosáhl svých nejlepších výsledků. Již v roce 1938 Wiliam J. Reiley věděl, že komfortní obuv je věrným přítelem do náročného dne. Motivačním článkem pro postup výroby byli horníci, jejichž práce v těžké obuvi byla velmi namáhavá. Snížené váhy však využili také i vrcholoví sportovci. Tehdy byl založen nový trend a velké N začali milovat všichni.

Budova New Balance

Dámské šedé tenisky New Balance WL574ANA

2699 Kč2290 Kč

Dámské šedé tenisky New Balance WL574ANA jsou díky své dlouholeté tradici a kvalitě jedny z nejpopulárnějších tenisek své doby. Tenisky New Balance uspokojí všechny, kteří kladou důraz na kvalitu, pohodlí a moderní design.

Dopravu za vás platíme my. Objednejte ještě dnes a objednávku vám doručíme v pondělí 31. 1. 2022.

  • Barva: Šedá/Růžová
  • Materiál: Kůže/Textil
  • Podšívka: Textil
  • Podešev: Guma
  • Váha: 0.6 kg
  • Značka: New Balance
  • Kód: WL574ANA
  • Kolekce: 2020 Q3