Jak správně navlékat tkaničky

Dělat správné věci nebo dělat věci správně? S teniskami můžete dělat oboje. Kupovat kecy znamená dělat správnou věc. Vaše nohy vám poděkují za ideální pohodlí a nepohodlí pro každou příležitost. Jak to ale souvisí se vším, co se děje správně? Tkaničky mohou předvést skvělou show, a proto si zaslouží správné vodítko. Na co si dát pozor

Klikatá vazba je jednou z nejoblíbenějších možností. Jedná se o vynikající a jedinečný proces, který uživateli poskytuje pohodlí a profesionální design. Je to velmi jednoduchý trik, každý to určitě ví, ale ne každý zná přesný a správný princip. Pojďme tedy projít tímto procesem od začátku.

Máte své tenisky Skvělé. První, nejdůležitější krok je za vámi. Pojďme tedy k tkaničkám. Položte botu před sebe tak, aby špička mířila směrem od vás. Hrot provlékněte oběma otvory na špičce tak, aby konce směřovaly ven. Zaměřte se na mezery na obou stranách a srovnejte je tak, aby byly od sebe ve stejné vzdálenosti. Tato první fáze šněrování je nejdůležitější. Je to proto, že poskytuje správný základ pro celý proces.

Vezměte do ruky pravou část krajky a veďte ji do druhého otvoru v levém sloupci. Nemusíte se bát, že by špička narazila dovnitř nebo ven. V tomto popisu jsou použity metody, ve kterých tkanička směřuje zvenčí. Tento styl se ukazuje být elegantnějším výsledkem. Ale jinak nic nepokazíte. Stejnou taktiku proveďte s levou stranou krajky. Umístěte jej tedy do druhé díry v pravém sloupci. Jedinou věcí, na kterou je třeba dávat pozor, je udržovat konzistentní proces po celou dobu závazku. Po dokončení zavazování tkaničky naruby tedy neměňte několik následujících kroků.

Správný postup již znáte. Tento postup opakujte tak často, jak naznačují vaše řádky. Nebojte se, nebude to dlouho a budete moci vstoupit do světa ve svých oblíbených botách. Když provléknete tkaničku poslední dírkou, dosáhnete nejatraktivnější fáze. Vyberte si svůj oblíbený styl luku a nově vytvořená sada je na světě.

Mezi další způsoby vázání tkaniček patří metody jako rovná tkanička, těsný podpatek, mřížka nebo motýlek . Pokud tedy chcete zcela originální design, hledejte takové rozmanité metody. Metoda vázání cikcakem je však jednoznačně nejjednodušší a zároveň nejoblíbenější, protože vzhled nabízí řadu elegance. Pokud zvolíte tento postup, rozhodně tím nic nepokazíte.

Popsali jsme, jak si oblékat cikcak tkaničky. Nakonec poslední inspirace. Zahrnují výběr tkaniček. Takovými materiály, které se dnes nejvíce vyrábějí, jsou polyester, bavlna, nylon nebo polypropylen. Lepší je svázat, ale ploché jsou v dnešní době také velmi oblíbené.

Jak navlékat tkaničky