Tenisky do města

Jak mohu nosit tenisky po městě? Žhavé tipy na nejlepší kombinace

Tenisky byly dříve určeny pro fanoušky čistě atletického stylu. Ale dlouho tomu tak nebylo a tyto boty dokazují, jak variabilní mohou být. Jak mohu nosit tenisky po městě?

Jak překročím sportovní stín? Stylový v teniskách

Tenisky ve všech svých podobách mají jedno společné: Především jsou mimořádně pohodlné. Zároveň může být zcela univerzální. Můžete nosit nízké modely vhodné na léto nebo dokonce kotníky. Užijete si to na chladnější měsíce. Tenisky se objevují v botách mužů i žen. Bez ohledu na věk potkáte na ulici obyčejné lidi.

Že tenisky lze nosit ve městě, pouze pokud máte tepláky a chodíte do posilovny? Zapomeňte na podobné předsudky. I přes svůj sportovní původ je nyní možné kombinovat prakticky jakýmkoli způsobem. Dámy mohou dokonce tyto boty nosit v ženských sukních nebo šatech.

V tomto případě neexistují žádná omezení vaší kreativity. Ve spojení s volnými nebo maxi sukněmi vypadají tenisky skvěle na robustní platformě. K minisukním můžete nosit jemné boty. Je jen na vás, zda se odvážíte výrazně kombinovat barvy, nebo zda upřednostňujete jednoduché bílé tenisky před metalickou sukní, která se hodí prakticky k čemukoli.

Zejména tenisky by měly „rozumět“ zbytku vašeho šatníku. Pokud jste fanouškem elegance, rozhodně si vyberte decentní tenisky, které, přestože jsou značkové a velmi drahé, na svět příliš „nekřičí“. Kromě zmíněných bílých tónů vám dobře poslouží také pár v černé barvě. Tyto univerzální krásky budete nosit s tenkými černými džíny, elegantními podlouhlými kalhotami a dokonce i sakem.

Především převažuje pohodlí nebo v teniskách

Patříte k lidem, kteří jsou kreativní, hraví a nebojí se vidět módní trendy jako zábavu? Pak si můžete určitě troufnout na barevné modely se vzory a potisky. Pokud jste doslova v módě, vytvořte pomocí tenisek hravý a zábavný vzhled plný kontrastů.

Myslíte si, že načechrané tylové sukně jsou věcí pro pětileté dívky? Omyl, i dospělé dámy v nich budou vypadat skvěle. Párování tenisek je skvělý způsob, jak udržet ženskost a zároveň neztratit pohodlí. Pokud se již nebudete cítit jako roztomilý outfit, nahraďte objemnou sukni decentní kombinézou.

Nechcete, aby výsledný dojem byl přeplacen? Pamatujte na jednoduché pravidlo, že výrazné tenisky ladí s neutrálními barvami oblečení. Naopak, pokud máte náladu na klasické modré džíny, můžete udělat více s barvou tenisek. Trúfnete si použít metalické tóny nebo přidat letní nebo nebesky modrou do svého letního šatníku?

Monochromatický vzhled je dnes také velmi populární. To znamená, že se můžete barevně sjednotit a obléknout do jednoho odstínu od hlavy po paty. Béžová nebo šedá potěší také konzervativně naladěné lidi, žlutá nebo růžová předvedou osobnost skutečného módního znalce. Aby výsledek nevypadal příliš jednotvárně, můžete získat více směsí různých materiálů a struktur.


Tenisky do města