Trendy tenisky 2020

Trendy roku 2020, jaké tenisky se nosí?

Móda je velmi proměnlivá a týká se také světa tenisek. U kterých modelů je zaručeno, že v roce 2020 bodujete?

Minimalismus a udržitelnost

Móda také postupně reaguje na přesvědčení, že bychom si měli více vážit planety a podporovat udržitelnost. Minimalistický koncept jde ruku v ruce s takzvanou slow fashion.

Hledáte tenisky, které za rok nebudete odkládat, protože vám už nebudou užitečné? Když vám v krabici od bot dojdou minimalistické bílé tenisky, je nejlepší rok 2020 je získat. Mnoho značek jako New Balance si je přidalo do svého portfolia. V pánských a dámských kolekcích si můžete koupit bílé tenisky.

Pokud vás již zahlcují barevné a bláznivé modely, jistě uvítáte trend jednoduchosti, ke kterému se v blízké budoucnosti přidá stále více výrobců. A pokud chcete zdokonalit svoji udržitelnou filozofii, hledejte tenisky vyrobené z recyklovaných materiálů.

Sláva barvám

Čím šílenější, tím lepší může být motto roku 2020 ve světě tenisek . Prakticky každá značka přinesla světu barevný model. Můžete například vyzkoušet ty od amerických dodávek.

Je povolena prakticky libovolná kombinace. Cílem je doslova rozsvítit ulice a rozbít klasické černé oblečení, které každý den na ulicích vidíme. Tento rok přeje všem, kteří se nebojí být odvážní v módě.

Můžeme se také inspirovat pohledem do minulosti. Několik epoch bylo tak barevných jako osmdesátá léta. K modernímu outfitu můžete směle využít disko trendy z „osmdesátých let“. Kovové tóny, neonové barvy a rozmanitost s každým krokem, který se vrátil v roce 2020. Nebojte se bohatých barev, které připomínají i scény z vesmíru.

obuv s vysokou podrážkou

Tenisky na platformě zažily svou nejslavnější éru v 90. letech. Mnozí z nich jsou nadšení, jiní je raději považují za součást módního příběhu, který se do ulic nikdy nevrátí. Nastal však rok 2019 a masivní tenisky se znovu objevily v plné síle.

Mnoho odborníků tento životní trend doslova předpovědělo. Robustní platformy, které vypadají jako táta na boty, pomalu mizí, ale i letos se na platformě na platformě nosí tenisky. Jsou dokonce vhodné pro sukně.

Je jen na vás, zda jim dáte šanci. Vypadají kontroverzně a rozhodně nejsou pro ty, kteří dávají přednost splynutí s davem. Na druhou stranu jsou neuvěřitelně pohodlné. Dívky však ocení zejména to, že podobný typ boty přidá požadované centimetry a dokonale prodlouží jejich nohy. A co byste měli nosit? Vyzkoušejte například džíny a košili.


Trendy tenisky 2020